REKRUTACJA 2018/19

 PRZEDSZKOLE CZYNNE OD 7:00 - 17:30

DNI OTWARTE - MOŻLIWOŚĆ WEJŚCIA NA TEREN PLACU ZABAW I PRZEDSZKOLA

PO WCZEŚNIEJSZYM TELEFONICZNYM UMÓWIENIU SIĘ :)

781859934

VipTalisman2 Large

 

 MAJ

PRZEDSZKOLE NIECZYNNE

1, 2, 3 MAJ

6 MAJA  godz 11:30 

  Msza święta dla dzieci i Rodziców w kaplicy Sióstr Duszy Chrystusowej

 

baner3

KWIECIEŃ 

4 kwietnia - Gr VI

"WYPRAWA Z KLAUNEM FELIKSEM" 
przejazd komunikacją miejską do Teatru Szczęście 
Wyjście godz. 9.00

5 kwietnia

bajka w Grotesce „ Niespodzianka" godz 12:00

Grupa II i V

Przejazd autokarem  godz. 11:15, powrót ok godz 13:40

10 kwietnia

Akademia Pana Mozarta

 Audycja Muzyczna w przedszkolu -  z muzyką klasyczną, historią muzyki i zabawami muzycznymi

9:20 – Grupy III i V

10:15 – Grupy IV i VIII

11:00 – Grupy VI i II

12 kwietnia 

"Zielona Nocka" w przedszkolu  Grupa Grupy IV i VIII

12 kwietnia

  wycieczka do Papugarni  Gr III i V

Przejazd autokarem godz 8:40 – 12:20

16 kwietnia

Teatrzyk w przedszkolu "Opowieść o dobrym człowieku"

9:15- Grupy: III, V, i VII  w Budynku B

10:15 – Grupy: I,  II, IV, VI i VIII w budynku A

17 kwietnia godz. 16.30 

zebranie z Rodzicami Gr III

18 kwietnia - Gr VI

"CO WYBUCHA A CO TONIE" Kraina Eksperymentów cz. II

Przejazd komunikacją miejską

18 kwietnia - Gr II godz. 9.30

Udział Gr II w konkursie piosenek ze starego śpiewnika Rodzina Tralalińskich. 

w Młodzieżowym Domu Kultury,
Kraków, ul. Beskidzka 30

przejazd busem godz 8:00 - 11:30

DZIECI Z GRUPY II ZOSTAŁY LAUREATAMI II MIEJSCA 

W KONKURSIE PIOSENEK STAREGO ŚPIEWNIKA

GRATULUJEMY DZIECIOM I PANIOM :)

DSC 0012 Large

 

20 kwietnia godz 11:00

"Kot w butach" - bajka w Teatrze Współczesnym

Gr IV i VIII   Przejazd autokarem godz 10:15 – 13:00

21 kwietnia – sobota

„W baśniowej krainie”

Wiosenny Turniej tańca towarzyskiego w SZKOLE PODSTAWOWEJ nr 158, ul. STRĄKOWA 3a w Krakowie.

22 kwietnia godz 11:30 

  Msza święta dla dzieci i Rodziców w kaplicy Sióstr Duszy Chrystusowej

23 kwietnia 

wyjazd do NCK na spektakl "W dolinie Muminków" Gr III i VI

Przejazd autokarem 9:10 – 12:15
23 kwietnia

Wycieczka do "Żywego Muzeum Obwarzanka" – Gr IV / Kraków, ul. Paderewskiego 4 / Przejazd komunikacją MPK

24 kwietnia godz 17:00

Zebranie Rodziców Gr VI

25 kwietnia - Gr VI

Indiańska noc w przedszkolu

25 kwietnia godz 10:30 - Gr III i VIII

Seans filmowy w Multikinie - Kino za baterie :)

25 kwietnia - Gr VI

Seans filmowy w Cinema City - Kino za baterie :)

26 kwietnia godz 9:20 - Gr IV i VIII

SESJA FOTOGRAFICZNA W PRZEDSZKOLU

 

baner3

MARZEC

1 marca godz 11:00

"Opowieści z lodowej krainy" - bajka w Teatrze Współczesnym 

Grypy II i V

przejazd autokarem 10:15 - 13:00

4 marca - Niedziela godz 11:30

Msza święta dla dzieci i Rodziców

w kaplicy Sióstr Duszy Chrystusowej 

 

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 

DLA RODZICÓW

W KAPLICY SIÓSTR DUSZY CHRYSTUSOWEJ

/ wygłosi ks. Andrzej Gołębiowski / 

5 marca godz 19:00 - spotkanie dla kobiet

6 marca godz 19:00 - spotkanie dla mężczyzn

7 marca godz 19:00 - Msza święta dla wszystkich

 

7 marca

bajka w Grotesce „ Piękna i Bestia" godz 11:30

Grupa IV i VIII

Wyjazd autokarem o godz. 10:45, powrót ok godz 13:30

14 marca godz 10:00

 Wycieczka do Multikina (projekt "Moja pierwsza wizyta w kinie" skierowany do Przedszkoli) Grupa II i V

przejazd busem 9:20  - 12:30

 

15 marca godz 11:00

"Opowieści z lodowej krainy" - bajka w Teatrze Współczesnym

Gr III i VI

16 marca

Udział dzieci w przeglądzie recytatorsko- wokalnym

WYNIKI KONKURSU

  1. KATEGORIA 5-6 lat, WIERSZ:
    III MIEJSCE
    – MIKOŁAJ GARUS, „Całuski i buziaczki”
    WYRÓŻNIENIA:
    – ZOFIA GÓRECKA, „Szpak i frak”
    IV. KATEGORIA 5-6 lat, PIOSENKA:
    WYRÓŻNIENIE:

– NATALIA PIWOWARSKA (wraz z KACPREM MIERNIKIEM towarzyszącym jej na hulajnodze), „Zabiorę brata”

  1. KATEGORIA ZESPOŁY, WIERSZ:
    I MIEJSCE: duet IZA CZEKAJ i ZUZANNA GUTY, „Na straganie”

II MIEJSCE: grupa 4-latków, „O wawelskim smoku”
VI.KATEGORIA ZESPOŁY, PIOSENKA:
II MIEJSCE: grupa KLEKSIKI, „Na wyspach Bergamutach”
III MIEJSCE: duet EMILIA BOLIŃSKA i LILIANA DWERNICKA, „Zuzia lalka nieduża”
Gala rozdania nagród i koncert laureatów

 24 marca (sobota) o godz. 15.00 w Klubie Wróblowice

WSZYSTKIM LAUREATOM GRATULUJEMY

19 marca godz 17:00

Zebranie z Rodzicami Gr VII

20 marca godz 15:30

Warsztaty Wielkanocne Gr II

21 marca godz 16:00

Warsztaty Wielkanocne Gr V 

22 marca godz 16:00

Warsztaty Wielkanocne Gr III

22 marca

Wycieczka do Solilandii Gr IV i VIII

wyjazd autokarem godz 7:30 
 wejście do Kopalni godz 8:40 / zwiedzanie ok 3 godzin /
powrót około godz 12:45 

23 marca godz 16:00

Warsztaty Wielkanocne Gr IV

26 marca

Teatrzyk w przedszkolu "Pomarańczowa Planeta"

9:15- Grupy: III, V, i VII  w Budynku B

10:15 – Grupy: I,  II, IV, VI i VIII w budynku A

26 marca godz. 16.00

RODZINNE WARSZTATY WIELKANOCNE w Grupie VI

27 marca godz. 15.30

PISANKI NIESPODZIANKI

RODZINNE WARSZTATY WIELKANOCNE w Grupie VII

30 marca

Wielki Piątek – przedszkole zamknięte

baner3

LUTY

1 - 9 lutego

Konsultacje dla Rodziców Gr IV

2 lutego

Bal karnawałowy w Gr I

4 lutego godz 11:30

Msza święta dla dzieci i Rodziców w Kaplicy Sióstr Duszy Chrystusowej 

5 lutego

Bal karnawałowy w Gr V

6 lutego

Bal karnawałowy w Gr IV, VIII i II

7 lutego

wycieczka do drukarni książek, przejazd komunikacją miejską ok 9.45- 12.15

8 lutego godz. 16.00

   WESOŁA GRATKA DLA BABCI I DZIADKA - warsztaty dla Babć i Dziadków w Grupie VI

27 lutego godz 10:45 - Gr IV

Warsztaty w Muzeum Archeologicznym "Hieroglify - Święte Pismo starożytnych Egipcjan"

28 lutego 

Teatrzyk w Przedszkolu 

9:20 - Gr I, II, IV, VI i VIII

10:15 - Gr III, V i VII

 baner3

 

STYCZEŃ

4 stycznia

w sali pod kaplicą, godz 18:00- Pierwsza próba jasełkowa Rodziców 

5 stycznia

 Udział Gr VI w Przeglądzie Przedstawień Jasełkowych "GLORIA 2018" w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr. 9 w Krakowie 

1 Large

GRUPA VI - ZOSTAŁA LAUREATAMI III MIEJSCA

DODATKOWO OTRZYMAŁA NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI

GRATULUJEMY :)

 

10 stycznia godz 15:30

 Dzień Babci i Dziadka w Gr VIII

14 stycznia godz. 17:00 w sali pod kaplicą

Jasełka Rodziców dla wszystkich dzieci przedszkola, ich Rodzin, zaproszonych Gości oraz Parafii

16 stycznia 

Gr IV - Jasełka dla Rodziców oraz Dzień Babci i Dziadka

17 stycznia

BAL KARNAWAŁOWY w Gr VI

17 stycznia 

Udział Gr VIII w Przeglądzie Jasełek w MDK-u przy al.29 listopada

IMG 8585 Large

GRUPA VIII - ZOSTAŁA LAUREATAMI I MIEJSCA !!!!!!!!

GRATULUJEMY :)

18 stycznia godz 14:30 

Dzień Babci i Dziadka w Gr II

20 stycznia 

Udział Gr III w XIII Przeglądzie przedstawień jasełkowych w Zatorze

P1000252 Large

GRUPA III - ZOSTAŁA LAUREATAMI I MIEJSCA

GRATULUJEMY :)

 

21 stycznia godz 11:30 

Msza Święta za Dziadków i Babcie z okazji ich Święta

24 stycznia godz 16:00 

Dzień Babci i Dziadka w Gr V

25 stycznia godz 16:00 

Dzień Babci i Dziadka w Gr III

25 stycznia godz 14:30 

Dzień Babci i Dziadka w Gr I

31 stycznia 

Teatrzyk w Przedszkolu " Kotek i kogutek"

 

baner3

GRUDZIEŃ 

4 Grudnia g.10.45   Gr IV i VIII

  Warsztaty Bożonarodzeniowe w Centrum Szkła i Ceramiki

  Kraków, ul. Lipowa 3 

przejazd autokarem 10:00 - 14:00

6 Grudnia

Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu

9:20 - Gr I

9:35 - Gr II

 9:50 Gr VI

10:05 - Gr VIII

10:20 - Gr IV

10:45 - Gr VII

11:00 - Gr V

11:15 - Gr III

11 grudnia  g. 10.45

 ,,Mumie- podróżnicy w czasie"

Warsztaty w  Muzeum Archeologicznym - Gr IV,   

   / ul. Senacka 3 /

13 Grudnia

„Piotruś Pan” godz. 10:00

bajkowy musical w NCK-u  Gr II i V

Przejazd autokarem 9:20 – 11:30

14 Grudnia

„Legenda o Świętym Mikołaju” – spektakl w przedszkolu

9:15- Grupy: III, V, i VII  w Budynku B

10:15 – Grupy: I,  II, IV, VI i VIII w budynku A

17 grudnia godz 11:30

Msza święta dla dzieci i Rodziców w Kaplicy Sióstr Duszy Chrystusowej

18,19 Grudnia - warsztaty ceramiczne we wszystkich Grupach

JASEŁKA DZIECI I SPOTKANIE OPŁATKOWE Z UDZIAŁEM RODZICÓW

Grupa I - Jasełka w styczniu na Dzień Babci i Dziadka

Grupa II – 15 grudnia, godz 14:30

Grupa III – 18 grudnia, godz 16:00

Grupa IV - 16 stycznia godz 15:30

Grupa V – 20 grudnia, godz 16:00

Grupa VI – 21 grudnia, godz 16:00

Grupa VII -  13 grudnia, godz 15:30

Grupa VIII - 19 grudnia, godz 15:30

 

baner3

 

6 listopada

Doktor Dolittle i jego zwierzęta” godz. 11:00 - bajka w Teatrze Współczesnym - Gr II i V

Przejazd autokarem 10:20 – 12:30

7 listopada godz 16:00

Warsztaty muzyczne dla Rodziców i dzieci z Grupy III

8- 15 listopada

 konsultacje indywidualne z rodzicami Gr VIII

9 listopada

Wycieczka Grupy III do klockolandu / ul. Mikołajska 13 / - W programie ; prelekcja, warsztaty i zabawa

9 listopada w Gr VI

Spotkanie z Ewą Stadtmuller - pisarką książek dla dzieci

10 Listopada 

Wycieczka do Muzeum Sztuki Współczesnej “MOCAK”   -  Gr IV      godz. 10:15 – 13:30
15 Listopada 

Wyjście do Multikina w Krakowie -  Gr IV

      godz. 10:45 – przejazd komunikacją miejską

15 listopada

Wycieczka do Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK – Gr II i V  Pierwsze kroki w MOCAK-u 

Punkty, linie i płaszczyzny 

 ul. Lipowa 4 Kraków

  17 listopada - Gr VIII

warsztaty „Słońcem malowane” w Galerii Rzemiosła Artystycznego w Muzeum Narodowym (Gmach Główny) 

wyjazd ok 9.00 komunikacją miejską 

17.11, 22.11, 24.11, 27.11

Konsultacje indywidualne z Rodzicami Gr II

19 listopada godz 11:30

Msza święta dla dzieci i Rodziców w Kaplicy Sióstr Duszy Chrystusowej

20 listopada godz. 16:00

Warsztaty jesienne w Gr V   

20 listopada

Wycieczka do wodociągów – Gr VI przejazd busem 10:15 - 13:00

21- 30 listopada

 konsultacje indywidualne z rodzicami Gr VI

22 listopada godz 10:00

„ Tomcio Paluszek”  bajka dla dzieci w Nowohuckim Centrum Kultury – Gr III i VI

23 listopada

„ Niedźwiedź strażnik lasu” Teatrzyk w przedszkolu

9:15- Grupy: III, V, i VII  w Budynku B

10:15 – Grupy: I,  II, IV, VI i VIII w budynku A

27 listopada godz 11:00

„Opowieści z lodowej krainy” bajka w Teatrze Współczesnym, Gr IV i VIII

Przejazd autokarem 10:20 – 12:30

28.11 godz.16:30

Warsztaty jesienne z udziałem Rodziców Gr II

baner3

2 października 

Dzień Anioła Stróża we wszystkich Grupach

2 października Gr IV

„Krakowski szlak bajkoteki” Wycieczka do Wojewódzkiej biblioteki  / ul. Rajska 1 / warsztaty o godz 11:30

Przejazd Komunikacją Miejską 10:15 – 14:30

3 października

wycieczka Gr VI – Kraina eksperymentów

4 października

Piknik lekkoatletyczny dla pięcio i sześciolatków prowadzony przez instruktora zajęć sportowych – mgr Aleksandrę Włodarską

5 października

Lekcja muzealna w Sukiennicach - Gr VIII

5 października 16:00-18:00

Przedszkolny Festyn Rodzinny :)

10 października godz 11:00 „Doktor Dolitll” 

bajka w Teatrze współczesnym oraz warsztaty teatralne – Grupy IV i VIII Przejazd autokarem 10:15 – 13:15

12 października 

zajęcia rowerowe dla Grup pięcio i sześciolatków z instruktorem gimnastyki sportowej mgr Olą Włodarską

12 października g.16.20

 warsztaty jesienne z rodzicami i z dziećmi w Grupie VIII

15 października godz 11:30

Msza święta dla dzieci i Rodziców w kaplicy Sióstr Duszy Chrystusa

16 października

 warsztat w„Planetarium”- wszystkie dzieci / http://www.supernowa.com.pl/oferta1.html  /

17 października godz 11:00 „Kot w butach” 

bajka w Teatrze współczesnym oraz warsztaty teatralne – Grupy II i V Przejazd autokarem 10:15 – 13:15

18 października

„Przyjaciele” Teatrzyk w przedszkolu dla wszystkich dzieci

9:15- Grupy: III, V, i VII  w Budynku B

10:15 – Grupy: I,  II, IV, VI i VIII w budynku A

20 Października

Wycieczka Gr III do Ośrodka Kultury Europejskiej

20 października

Wycieczka do Wiosek Świata w Krakowie na ul. Tynieckiej 39, warsztaty indiańskie - Gr IV

Przejazd busem 9:30 – 13:00

24 października godz 16:00

Warsztaty w Grupie VI

25 października

„Akademia Pana Kleksa” Spektakl w NCK-u Gr III i VI

Wyjazd autokarem o godz 9:20, powrót ok 12:15

26 października godz 15:30

Jesienne warsztaty w Grupie VII

31 października

Warsztaty w bibliotece na ul Rajskiej Gr VIII  / Przejazd Komunikacją Miejską /

baner3
 
1 września - piątek 7:00 - 17:30
Pierwszy dzień pobytu dzieci w przedszkolu 
 
3 września - Niedziela godz. 11;30
Msza święta dla dzieci i Rodziców w kaplicy Sióstr Duszy Chrystusowej
Poświęcenie plecaków pierwszoklasistów :)
/ Mszę świętą odprawia ks.Andrzej Gołębiowski / 
 
 4 września godz. 17:00
Zebranie Rodziców Gr VII - w sali dzieci
 
 5 września godz. 17:00
Zebranie Rodziców Gr I - w sali dzieci
 
7 września godz. 16:00
Zebranie Rodziców Gr V - w sali dzieci
 
7 września godz. 17:00
Zebranie Rodziców Gr VI - w sali dzieci
 
12 września godz. 16:30
Zebranie Rodziców Gr III - w sali dzieci
 
13 września godz. 16:00
Zebranie Rodziców Gr VIII - w sali dzieci
 
14 września godz. 16:00
Zebranie Rodziców Gr IV - w sali dzieci
 
14 września godz. 17:30
Zebranie Rodziców Gr II - w sali dzieci
 
18 września
Wycieczka Gr IV i VIII na Ranczo Artemidy
 
19 września 16:00-18:00
Przedszkolny Festyn Rodzinny :) 
 
19 września
Piesza wycieczka Gr VI
warsztaty w IKEA
 
20 września
"Prawdziwy skarb"
Teatrzyk w przedszkolu dla wszystkich dzieci
 
9:15- Grupy: III, V, i VII  w Budynku B

10:15 – Grupy: I,  II, IV, VI i VIII w budynku A

21 września
Wycieczka Gr II do Muzeum Lotnictwa
 
21 września
Noc w przedszkolu dla odważnych z Grupy III :)
 
25 września / zmieniono termin wycieczki / 
Wycieczka do Wiosek Świata w Krakowie na ul. Tynieckiej - Gr III i V
(zwiedzanie wiosek i warsztaty afrykańskie)
 
26 września
lekcja teatralna prowadzona przez Aktorów Teatru Groteska
w Grupach III, IV, VI i VIII
  
28 września
Wycieczka Gr VI
Warsztaty u oo. Benedyktynów w Tyńcu pt. "Od tabliczki po e-booki - czyli historia książki" - nagroda za uzbierane zakrętki :)
 
29 września
"Bezpieczny Przedszkolak"
Zajęcia z Policjantami
we wszystkich Grupach
  
 
 
baner3